produkty Foran

HISTORIA MARKI FORAN

Założona w 1974 roku firma Foran Equine jest pionierską marką w branży suplementów dla koni. Jako spółka zależna renomowanej marki Foran Healthcare Limited, Foran Equine zawsze dążyła do produkcji elitarnej gamy suplementów, które spełniają standardy jakości farmaceutycznej i dla ludzi, jednocześnie zaspokajając potrzeby naszych koniowatych klientów.

Nasze niezachwiane zaangażowanie w dogłębne badania naukowe i rozwój pozwoliło nam stać się liderem na rynku specjalistycznej opieki zdrowotnej dla koni i żywienia sportowego.

W 2013 roku połączyliśmy siły z Connolly’s RED MILLS w ramach naszego zaangażowania w bycie liderem we wspieraniu potrzeb żywieniowych i wydajnościowych koni w możliwie najbardziej kompleksowy sposób.

Innowacyjna gama ponad 60 produktów Foran Equine jest szeroko dostępna w ponad 50 krajach na całym świecie i została opracowana specjalnie w celu poprawy zdrowia i optymalizacji wydajności koni. Nasz wewnętrzny wielodyscyplinarny zespół kieruje rozwojem naszych naukowo sformułowanych produktów, wspieranych przez ponad 45 lat badań i rozwoju, aby zaspokoić potrzeby koni w różnych dyscyplinach.

Foran Equine łączy siły z Connolly’s RED MILLS

W 2013 roku Connolly’s RED MILLS nabył cenioną markę Foran Equine, aby zapewnić idealne połączenie naukowo opracowanych produktów i doskonałości żywieniowej, aby rozszerzyć naszą ofertę dotyczącą zdrowia i wydajności koni. Pozwala naszym wszechstronnym ekspertom ds. żywienia udzielać ekskluzywnych porad żywieniowych koniom na temat różnych dostępnych rozwiązań uzupełniających, które są specjalnie dostosowane do uzupełnienia stosowanej przez Ciebie paszy.

Foran Red Mills
Foran fabryki

Nasze zakłady produkcyjne

Od naszych pierwotnych zakładów produkcyjnych po nowo wybudowane najnowocześniejsze zakłady produkcyjne, magazynowe i laboratoryjne Foran Equine o powierzchni 65 000 stóp kwadratowych w Purcellsinch w Irlandii — jesteśmy zaangażowani w poszerzanie naszych możliwości produkcyjnych i zasięgu, abyśmy mogli nadal spełniać wymagania naszych klientów.

Nasza ceniona gama suplementów dla koni jest produkowana przez naszych ekspertów żywieniowych

Wszystkie suplementy Foran Equine są produkowane przez nasz wysoce doświadczony zespół chemików, dietetyków i lekarzy weterynarii, którzy są wyjątkowo wspierani przez nasz zespół techniczny.

Rozwój produktu rozpoczyna się w odpowiedzi na spostrzeżenia klientów, potrzeby rynku i podstawowe wymagania dotyczące produktu, po czym konsultujemy się z naszym wewnętrznym zespołem i łączymy ich porady ekspertów z literaturą naukową.

Testy laboratoryjne są przeprowadzane w celu stworzenia najlepszej receptury, przy czym zewnętrzne firmy przeprowadzają testy, aby upewnić się, że nasze produkty spełniają wymagany poziom optymalnej wydajności, zdrowia i dobrostanu koni, jednocześnie spełniając wymogi bezpieczeństwa i jakości.

Foran pracownicy
Foran rozwiązania

Szeroka gama rozwiązań w zakresie suplementów dla koni

W ciągu 45 lat tworzenia gama suplementów Foran Equine rozrosła się od szeregu suplementów wspomagających zdrowie koni i zwiększających wydajność do ponad 60 produktów. Nasz wewnętrzny zespół ekspertów opracowuje nasze produkty farmaceutyczne, które są testowane w terenie, badane naukowo i testowane. Łączymy naukę, doświadczenie i opinie otrzymane od naszych klientów, aby wprowadzać innowacje w zakresie nowych produktów.

Foran Equine jest częścią marki Foran Healthcare

Jako część marki Foran Healthcare, która produkuje również suplementy dla ludzi i zwierząt domowych, stosujemy standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), które umożliwiają wytwarzanie produktów najwyższej jakości w branży suplementów zgodnie ze standardami dla ludzi dla naszych klientów z branży koniowatych.

Foran Health
Foran świat

Nasze suplementy są używane na całym świecie

Asortyment premium suplementów Foran Equine jest dostępny w ponad 50 krajach na całym świecie. Między innymi w Wielkiej Brytanii, USA, Europie, Australii, Azji i nie tylko.

Zależy nam na spełnianiu potrzeb naszych klientów – niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Odkryj 3 serie w naszym portfolio

Nasza szeroka gama suplementów obejmuje nasze 3 serie, a mianowicie serię For-Success, która obejmuje produkty opracowane w celu wspierania i osiągania sukcesów podczas zawodów, nasze produkty For-Value opracowane w celu zaspokojenia codziennych potrzeb żywieniowych oraz naszą gamę For-Life promującą ogólny stan zdrowia koni i dobre samopoczucie.

Foran 3 serie
Foran zaufanie

Sprawdzone i godne zaufania produkty wolne od substancji zabronionych

Najbardziej zaawansowane wewnętrzne i zewnętrzne metody badań naukowych są stosowane wraz ze standardowymi wewnętrznymi procedurami operacyjnymi podczas prób opracowywania naszych produktów. Przeprowadzane są próby laboratoryjne w celu przetestowania produktów pod kątem optymalnej jakości, wartości odżywczych, smakowitości, poziomów mikrobiologicznych i skuteczności.

Ponadto suplementy Foran Equine opatrzone znakiem Strict Anti-doping Formulated (S.A.F.E.) są wolne od substancji zabronionych, dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane u koni startujących w zawodach i wyścigach.

Nasza WIEDZA, Twój sukces

Od dziesięcioleci stosujemy nasze wiodące metody naukowe, aby zapewnić sukces naszym klientom i ich koniom. Nasza różnorodna gama suplementów dla koni jest bardzo smaczna i łatwa w użyciu, a wszystkie surowce są pozyskiwane w odpowiedzialny sposób z najbardziej zaufanych i zatwierdzonych źródeł.

Nasi klienci ufają poziomowi wydajności i jakości, które staramy się dostarczać, dzięki naszemu wysokiemu poziomowi kontroli jakości w całym procesie produkcyjnym i poza nim, zapewniając najwyższe poziomy składników odżywczych i biodostępność, które maksymalizują okres przydatności do spożycia i świeżość naszych produktów.

FORAN WIEDZA SUKCES